Jent Bakker   Limmen    44*
Lotte Hopman   Zeevogels    41
Sanne de Wit   ADO'20    29
Tywana Pryor   RKVV DEM    25
Marissa Snoek   SV WMC    25
Ilse Bakkelo   CSV Jong Holland    23
Bo Verhagen   Alcmaria Victrix    22*
Rosa Min   Limmen    20*
Tessa de Jong   CSV Jong Holland    20
Juliette Guittet   SV Koedijk    19
Daniëlle Kortekaas   FC Uitgeest    18
Céline Hopman   SV Koedijk    17
Marit van der Meij   BVV De Kennemers    16*
Annabel Deckers   Kolping Boys    14*
Milenca van Ee   Kolping Boys    14*
Michelle van der Heijden   BVV De Kennemers    14*
Nina Roskam   RKVV DEM    14
Rosalie Zwagerman   BVV De Kennemers     12* 
Suzanne Röling   ADO'20     12
Lotte Nuchelmans   HSV     12
Carolien Hoekstra   FC Velsenoord     11
Laura Baltus   Vitesse'22    11
Daphne van der Heijden   Zeevogels    11
Wendy Kemker   SV Koedijk    11
Chantal Hendriksen   Reiger Boys    10*
Niki Rensen   Reiger Boys    10*
Manon Peetoom   Kolping Boys    10*
Kaylee Goedhart   BVV De Kennemers    10*
Floortje Doornenbal   Limmen    10*
Merel Groen   Vitesse'22    10
Marit de Waard   Zeevogels    10
Nikita Entius   SV Koedijk    10
Anouk de Goede   FC Uitgeest     9
Sanne Kaandorp   FC Uitgeest      9
Bo Smit   FC Uitgeest     9
Daisy Veerkamp   HSV     9
Anouschka Schaap   HSV     9
Danique Soddemann   RKVV DEM     9
Sophie de Jonge   Vitesse'22     9
Manon Gardien   SV Koedijk      9
Bonnie Smit   Reiger Boys      8*
Merel Albertsma   Reiger Boys     8*
Manon Huijsman   Reiger Boys     8*
Lara De Decker   Alcmaria Victrix     8* 
Chantal Boon   Alcmaria Victrix     8*
Eva Dijkkamp   BVV De Kennemers     8*
Tess Ligthart   Limmen     8*
Amy Bruin   ADO'20     8
Paula Dijkkamp   ADO'20     8
Lotte Smit   FC Uitgeest     8
Michelle Geesken   HSV     8
Mirthe Zaal   Vitesse'22      8
Janneke de Ridder   Zeevogels      8
Sophie Raven   CSV Jong Holland      8
Aimee Laan   HSV      7
Valerie Fleijsman   Alcmaria Victix      6*
Marleen van der Steen   Limmen     6*
Siiri Jonk   HSV     6
Desi van de Reep   HSV     6
Kim Oostendorp   CSV Jong Holland     6
Julia van Poppel   SV Koedijk     6
Jaimy Gouweleeuw   ADO'20     5
Priscilla Eeltink   FC Velsenoord     5
Rosanne de Groot   HSV     5
Fleur van den Heuvel   RKVV DEM     5
Nina Merkx   Vitesse'22     5
Suus van Schagen   Vitesse'22     5
Mandy Baltus   Zeevogels     5
Fleur Zeegers   Zeevogels      5
Nina Veen   CSV Jong Holland     5
Myrthe Schut   SV Koedijk     5
Isolde Stam   Reiger Boys     4*
Michelle Potter   Kolping Boys     4*
Britt Nierop   Kolping Boys     4*
Mandy Oud   Alcmaria Victix     4*
Bianca Kwast   Alcmaria Victix     4*
Fabienne Vaalt   Alcmaria Victix     4*
Arja Olling   Limmen     4*
Doutsje de Boer   ADO'20     4
Roxanne Kortekaas   FC Uitgeest     4
Jolene Adelaar   RKVV DEM     4
Pita Mol   Vitesse'22     4
Daniëlle Groen   Vitesse'22     4
Maaike Kool   Vitesse'22      4
Jamie van Tol   Zeevogels     4
Inge van Niekerk   Zeevogels     4
Marit den Hartigh   SV Koedijk     4
Kelly Jong   SV WMC     4
Kelly Selvius   FC Uitgeest     3
Manon Oudejans   FC Uitgeest     3
Anka Wietsma   FC Velsenoord     3
Josephine Aardenburg   FC Velsenoord     3
Eline van der Voort   Vitesse'22     3
Sharon Brakenhoff   Vitesse'22      3
Isabel Admiraal   CSV Jong Holland      3
Iris Berkhout   SV WMC      3
Desiree Zwerwer   SV WMC     3
Aaike Verschoor   Reiger Boys     2*
Stephanie Pan   Alcmaria Victrix     2*
Maxime Braaksma   Alcmaria Victrix     2*
Pien van Ham   Alcmaria Victrix     2* 
Isabelle Bruijn   Alcmaria Victrix     2*
Daisy Oosterink   Kolping Boys     2*
Susanna Deckers   Kolping Boys     2*
Fleur van Kessel   Kolping Boys     2*
Natascha Nietsen   BVV De Kennemers     2*
Melissa Fatels   BVV De Kennemers     2*
Iris Zonneveld   BVV De Kennemers     2*
Rowena de Ruijter   BVV De Kennemers      2*
Sophie Nijenhuis   ADO'20     2
Sophie Walsmit   FC Uitgeest     2
Jamila Horvath   FC Velsenoord     2
Melissa Valk   RKVV DEM     2
Daphne Nieuwenhuijse   Zeevogels     2
Eva Melker   Zeevogels     2
Sascha van der Geest   CSV Jong Holland     2
Marieke Bergen   CSV Jong Holland     2
Ashley Stathi   SV Koedijk     2
Suzanne Veldhuis   SV Koedijk     2
Tessa Schripsema   SV Koedijk     2
Sara Woltjes   SV Koedijk     2
Roos Stoker   SV WMC     2
Kim van Toren   SV WMC     2
Christel Sperling   ADO'20     1
Anouk de Jonge   ADO'20     1
Romee van Acker   FC Uitgeest     1
Laura Koek   FC Uitgeest     1
Flavia Lopes   FC Velsenoord     1
Ramona Klaassens   FC Velsenoord     1
Maud Ooijevaar   HSV     1
Romy Smit   HSV     1
Denise Simental   RKVV DEM     1
Nina Hageman   RKVV DEM     1
Larissa Deurloo   RKVV DEM     1
Rowan Berg   RKVV DEM     1
Marlies Schoon   Vitesse'22     1
Giada Brenna   Vitesse'22     1
Nina de Boer   Zeevogels     1
Ilse Zomerdijk   Zeevogels     1
Iris Bakker   Zeevogels     1
Lisa van Weelij   CSV Jong Holland     1
Sabrina Vogel   CSV Jong Holland     1
Eline Schut   CSV Jong Holland     1
Anna Saurwalt   SV Koedijk     1
Robin Holt   SV Koedijk     1
Roos Kaldenbach   SV Koedijk     1
Amanda Wever   SV WMC     1
Moniek Wijma   SV WMC     1
Gerlinde Gort   SV WMC     1

* Gescoorde doelpunten in de hoofdklasse tot en met de de derde klasse worden vermenigvuldigd met de factor 2.

Uitgaven
WOW Publishing is uitgever van RegioVoetbalMagazine, een gratis maandblad over het amateurvoetbal in de regio Velsen-Noord tot en aan Heerhugowaard.
SWAT logo