Maurice Gijzen   Flamingo's'64   43
Ruben Beentjes   Flamingo's'64   34
Remco Reinhard   SV Koedijk   28
Rik Stals   RKVV DEM   23 
Yoran Wezepoel   FC Velsenoord   21
Richard Rijsterborgh   Flamingo's'64   21
Luc Wagenaar   SV Koedijk   20
Ruben Bugter   HSV   19
Joshua Souisay   AFC'34 (zat.)   18
Bo Groen   Hugo Boys   18
Jesper de Vré   ADO'20   17
Ilco van der Hel   Reiger Boys   17
Jort Kaandorp   Vitesse'22   17
Max Dekker   HSV   16
Stan Donker   Limmen   16
Verdi Sambo   AFC'34 (zat.)   16
Michael van der Heijden   SV Koedijk   16
Lex Aardenburg   SV Wijk aan Zee   15
Mees Bouman   AFC'34 (zat.)   15
Rik Klaver   Kolping Boys   14
Kevin Cappai   Kolping Boys   14
Wout Stratmann   BVV De Kennemers (zat.)   14
Bob de Wit   Hugo Boys   14
Thijs Wolkers   Hugo Boys   14
Pim Nierop   SV WMC   14
Sead Mazreku   ADO'20   13
Sercan Yilmaz   AFC'34   13
Tom Adrichem   Meervogels'31   13
Bart Velseboer   KSV   13
Rick Kout   Alcmaria Victrix (zat.)   12
Robbin de Moor   BVV De Kennemers (zat.)   12
Tom Hofkamp   SV Koedijk   12
Jordan de Jong   AFC'34   11
Alpay Alarslan   CSV Jong Holland   11
Leroy de Graaff   BVV De Kennemers   11
Jelle van der Eng   Meervogels'31   11
Jimmy Bergwerf   FC Velsenoord   11
Ilyas Bektas   Flamingo's'64   11
Gert Jan van Leiden   ADO'20   10
Ahmed al Mahdi   ODIN'59   10
Dennis Konijn   SV Vrone   10
Bas van 't Hoff   BVV De Kennemers (zat.)   10
Nick Deijle   BVV De Kennemers (zat.)   10
Jos Rendering   Hugo Boys   10
Jonathan Zonneveld   KSV   10
Milo Cremers   ODIN'59    9
Jurjen Dikker   ODIN'59    9
Bas Kansen   AFC'34    9
Barry Koppes   De Foresters    9
Justin Recourt   Egmondia    9
Dave Mello   RKVV DEM (zat.)    9
Nigel Hardenberg   ODIN'59    8
Elario Zweet   FC Castricum    8
Dylan Bijl   Alcmaria Victrix (zat.)    8
Martijn Groof   Reiger Boys    8
Lex de Jong   SV Vrone    8
Robin Bakker   Vitesse'22    8
Dennis van der Velde   CVV Jong Hercules    8
Jeroen van Gerven   FC Velsenoord    8
Rey Bosma Aragones   FC Velsenoord    8
Miquel Dubois   Flamingo's'64    8
Jeffrey de Cocq van Delwijnen   Hugo Boys     8
Djurre Heemskerk   Sint Adelbert    8
Clive Keus   ADO'20    7
Jim Hulleman   ODIN'59    7
Glen Buijsman   BVV De Kennemers    7
Jordy de Vet   RKVV DEM (zat.)    7
Stan Kaandorp   Meervogels    7
Jorrit Groot   Zeevogels    7
Nick Kleefman   Alcmaria Victrix    7
Mark Tambach   Sint Adelbert    7
Melvin Duine   Sint Adelbert    7
Arsenio Dihalu   AFC'34    6
Lester Half   FC Uitgeest    6
Martijn Kuijs   RKVV DEM    6
Jari van der Meer   CSV Jong Holland    6
Daniël Ben Ami   De Foresters    6
Sebastiaan Weber   FC Castricum    6
Jochim Berkhout   Kolping Boys    6
Koen de Goede   Kolping Boys    6
Leon Ayal   SVW'27    6
Geoffrey Purse   BVV De Kennemers    6
Stef Vonk   BVV De Kennemers    6
Rick Blok   Egmondia    6
Joeri Admiraal   Limmen    6
Tim Suijkerbuijk   RKVV DEM (zat.)    6
Mathijs van Hooff   SV Wijk aan Zee    6
Rik Beentjes   Vitesse'22    6
Amin Charik   Alcmaria Victrix    6
Yannick Combee   Alcmaria Victrix    6
Jesper Hoogland   Hugo Boys    6
Mark Dekker   SV WMC    6
Cengiz Ozhazinedar   SV WMC     6
Huub Bakker   Sint Adelbert     6
Meraj Allahdad   ADO'20    5
Rick Neele   ADO'20    5
Raymond de Waard   ADO'20    5
Giovanni Dors   AFC'34    5
Mike Adrichem   FC Uitgeest    5
Jordy Duijn   FC Uitgeest    5
Guillaume Rijssel   Alkmaarsche Boys    5
Roy van Soest   FC Castricum    5
Mark Hondius   CSV Jong Holland    5
Dianto Kuiper   CSV Jong Holland    5
Siem van der Sluijs   CSV Jong Holland    5
Melle Kruit   De Foresters    5
Steven Dekker   Kolping Boys    5
Bram Barhorst   SVW'27    5
Ramon Dubero   Alcmaria Victrix (zat.)    5
Glenn Botman   BVV De Kennemers    5
Carlo Smit   Egmondia    5
Jan Welboren   Limmen    5
Erick Pepping   Limmen    5
Sem Winter   Limmen    5
Pascal Kabalt   Reiger Boys    5
Tom van Gils   RKVV DEM (zat.)    5
Jerry de Vet   RKVV DEM (zat.)    5
Ray van Balen   RKVV DEM (zat.)    5
Daniël Leijen   SV Vrone    5
Tom Groot   Zeevogels    5
Dennis de Waard   Zeevogels    5
Robin Moojen   FC Velsenoord    5
Yücel Gündogdu   Flamingo's'64    5
Don van Sermondt   KSV    5
Max van Nimwegen   Sint Adelbert    5
Kobina Plange   AFC'34    4
Roel Pitstra   RKVV DEM    4
Raymond Brandsma   Alkmaarsche Boys    4
Martijn Wierenga   CSV Jong Holland    4
Mike de Lange   De Foresters    4
Mitchel Zwart   De Foresters    4
Tim van Hekken   HSV    4
Rick Houtenbos   HSV     4
Roy Duineveld   Kolping Boys     4
Geert Bruin   SVW'27     4
Isamel Bakni   Alcmaria Victrix (zat.)     4
Marco Mulder   BVV De Kennemers    4
Tim Gast   Meervogels'31    4
Erwin Krom   Meervogels'31    4
Daan de Vries   Reiger Boys    4
Diederik Luiken   Reiger Boys    4
Dave van Dekken   Reiger Boys    4
Güney Turpcu   Reiger Boys    4
Wout Adams   SV Vrone    4
Kevin Oudejans   SV Vrone    4
Steven Kuilman   SV Wijk aan Zee    4
Max Duinmeijer   Zeevogels    4
Martin Jongejan   AFC'34 (zat.)    4
Chiel Hartman   AFC'34 (zat.)    4
Sverre Bouwens   Alcmaria Victrix    4
Tim Metselaar   BVV De Kennemers (zat.)    4
Rick de Lange   SV Koedijk    4
Douwe Mulder   SV Koedijk    4
Billy Tavares   ODIN'59    3
Stefan Smal   AFC'34    3
Margel Muzo   FC Uitgeest    3
Dennis de Wit   FC Uitgeest    3
Paul Groen   FC Uitgeest    3
Mehmet Gencer   RKVV DEM    3
Nigel Daniëls   RKVV DEM    3
Twan Verswijveren   RKVV DEM    3
Daan Groot   Alkmaarsche Boys    3
Chelbi Boujenoui   CSV Jong Holland    3
Mats de Zeeuw   De Foresters    3
Carlo Vrijburg   FC Castricum    3
Sven de Ruiter   SVW'27    3
Remco Veul   SVW'27    3
Mike Landman   Alcmaria Victrix (zat.)    3
Robin de Boer   BVV De Kennemers    3
Burak Aktas   BVV De Kennemers    3
Mats Stam   Egmondia    3
Stijn Beentjes   Meervogels'31    3
Thijs Hittema   SV Wijk aan Zee    3
Luuk ten Broek   Vitesse'22    3
Mats Laan   Vitesse'22    3
Volkan Orhangazi   AFC'34 (zat.)    3
Kevin Floor   Alcmaria Victrix    3
Djoi de Vries   Alcmaria Victrix    3
Alex Tromp   BVV De Kennemers (zat.)    3
Ramon Scholte   CVV Jong Hercules    3
Maarten de Vries   Flamingo's'64    3
Bart van der Burg   Hugo Boys    3
Laurens Veerman   Sint Adelbert    3
Michael Sleurink   SV WMC    3
Rodnye de Bonte   SV WMC    3
Ezra Romeijn   Sint Adelbert    3
Marcel Wijker   Sint Adelbert    3
Donny Rijnink   ADO'20    2
Marvin Boom   ADO'20    2
Ozair Ahmed Dahi   ADO'20    2
Jordi Wigman   ADO'20    2
Thom de Vries   ODIN'59    2
Jeffrey Klijbroek   ODIN'59    2
Mart Willemse   ODIN'59    2
Ilker Yilmaz   AFC'34    2
Daan Hamaker   AFC'34    2
Kick Smit   FC Uitgeest    2
Tinus Putter   FC Uitgeest    2
Daniël Man   RKVV DEM    2
Robert Groot   RKVV DEM    2
Robert Vossenbelt   RKVV DEM    2
Bryan Herraez Gallego   RKVV DEM    2
Pascal Hartog   Alkmaarsche Boys    2
Stefan van Wort   Alkmaarsche Boys    2
Rik Wijnker   CSV Jong Holland    2
Milo Blei   De Foresters    2
Ernst Buijnsters   FC Castricum    2
Martijn van Duivenvoorde   FC Castricum    2
Maarten van Duivenvoorde   FC Castricum    2
Jorn Brouwer   FC Uitgeest    2
Tom Hafkamp   HSV    2
Tobias Apeldoorn   HSV    2
Bram Karels   HSV    2
Arend Swart   HSV    2
Carlo van Nieuwpoort   Kolping Boys    2
Tim Kramer   SVW'27    2
Aram Hakopov   SVW'27    2
Christiaan Schoenmaker   SVW'27    2
Tim Appel   SVW'27    2
Leon Schouten   Alcmaria Victrix (zat.)     2
Abdul Sarikaya   BVV De Kennemers    2
Mourad Saalioua   BVV De Kennemers    2
Kenneth Hulshof   BVV De Kennemers    2
Yassin Ibrahimi   BVV De Kennemers    2
Tico Tervoort   Egmondia    2
Jip van der Himst   Egmondia    2
Sean Mooij   Egmondia    2
Paul Zeeman   Limmen    2
Bram Schoon   Meervogels'31    2
Timo Blind   Reiger Boys    2
Daniel Vos   Reiger Boys    2
Michael Limmen   RKVV DEM (zat.)    2
Rutger Balm   Vitesse'22    2
Jay Herman   Zeevogels    2
Leroy de Jong   AFC'34 (zat.)    2
Sascha Boots   AFC'34 (zat.)    2
Dimaggio Riley Senchi   Alcmaria Victrix    2
Esmelin Rosario   BVV De Kennemers (zat.)    2
Jorden Blok   BVV De Kennemers (zat.)    2
Dylan Dirks   BVV De Kennemers (zat.)    2
Angelo Cuerda   CVV Jong Hercules    2
Gert Kramer   CVV Jong Hercules    2
Mickey Kamphorst   CVV Jong Hercules     2
Claudio Gentile   FC Velsenoord     2
Annas Achtoun   FC Velsenoord     2
Leroy Lans   FC Velsenoord     2
Thomas Kunst   Hugo Boys    2
Nick Stuart   SV Koedijk    2
Roy van der Roest   KSV    2
Maarten Arends   KSV    2
Steven van Tunen   KSV    2
Nordin Ourhris   SV WMC    2
Dean Klijbroek   Sint Adelbert    2
Kevin van Bronswijk   Sint Adelbert    2
Rocco Schutte   Sint Adelbert    2
Thijs Palfenier   Sint Adelbert    2
Ted Amson   ADO'20    1
Richie Owusu Ansah   ADO'20     1
Bas Vellema   ADO'20     1
Sem van Amersfoort   ADO'20    1
Cani Yilmaz   ADO'20    1
Nicky Eekhout   ODIN'59    1
Tim van Gelder   ODIN'59    1
Ogür Kaya   ODIN'59    1
Jordy Cretier   AFC'34    1
Stan Snijders   AFC'34     1
Luc Schuffelen   AFC'34     1
Raphaelleo Accord   AFC'34     1
Jelle Hopman   FC Uitgeest     1
Mark Dijkkamp   FC Uitgeest    1
Stan Vrouwe   FC Uitgeest    1
Michael Obioha   RKVV DEM    1
Timo Wolters   RKVV DEM    1
Semmy Kaabi   Alkmaarsche Boys    1
Sammy Kooti Arab   Alkmaarsche Boys    1
Pascal Hartog   Alkmaarsche Boys    1
Dylan Groot   Alkmaarsche Boys    1
Jordy Piek   Alkmaarsche Boys    1
Khaled Ezhar   Alkmaarsche Boys     1
Mick Boon   Alkmaarsche Boys     1
Jimi Kooge   Alkmaarsche Boys     1
Jay Haanraads   CSV Jong Holland     1
Thijs Vos   CSV Jong Holland     1
Bas Blankendaal   CSV Jong Holland     1
Bram de Boer   De Foresters     1
Stan de Boer   De Foresters     1
Jeroen Bakker   FC Castricum     1
Youssri Ait Ouarg   FC Castricum     1
Bart Settels   FC Castricum     1
Menno Buijnsters   FC Castricum     1
Stephan Zeilstra   FC Castricum     1
Max Lodewijks   FC Castricum     1
Marc Klaver   FC Castricum     1
Cas Kaandorp   HSV     1
Teun Kops   HSV     1
Lennart Nobbe   HSV     1
Sven de Zeeuw   HSV     1
Folkert de Haan   HSV     1
Bryan de Lange   HSV     1
Joey Kooge   Kolping Boys     1
Nick de Jager   Kolping Boys     1
Rens Langedijk   Kolping Boys     1
Sander Willemse   SVW'27     1
Stan Hermes   Alcmaria Victrix (zat.)     1
Wessel van der Kraan   Alcmaria Victrix (zat.)     1
Jurgen Beerse   Alcmaria Victrix (zat.)     1
Simon Hommes   BVV De Kennemers     1
Joey Schoo   BVV De Kennemers     1
Tim Zwanenburg   Egmondia     1
Jordy van Amstel   Egmondia     1
Stein Buis   Egmondia     1
Jos Hopman   Egmondia     1
Dennis Blaauboer   Egmondia     1
Marc Min   Egmondia     1
Rik Seignette   Limmen     1
Lasse Karelse   Limmen     1
Aron Zandbergen   Limmen     1
Rens Min   Limmen     1
Jelmer Schoolderman   Meervogels'31     1
Gijs Beentjes   Meervogels'31     1
Niek van der Eng   Meervogels'31     1
Roy Haasnoot   Meervogels'31     1
Bert Inecia   Reiger Boys     1
Alessandro Witkamp   Reiger Boys     1
Diemo Lopez   Reiger Boys     1
Lars Apeldoorn   Reiger Boys     1
Bilal El Abdouni   Reiger Boys     1
Sam Beunder   Reiger Boys     1
Orlando Williams   RKVV DEM (zat.)     1
Danny de Kruijf   RKVV DEM (zat.)     1
Lars van Rooijen   RKVV DEM (zat.)     1
Arno Hoogland   RKVV DEM (zat.)     1
Levi Burgan   RKVV DEM (zat.)     1
Barry Lagrand   RKVV DEM (zat.)     1
Ted Kieft   RKVV DEM (zat.)     1
Robert Schram   SV Wijk aan Zee     1
Niels Berger   SV Wijk aan Zee    1
Thom Hittema   SV Wijk aan Zee    1
Hidde Fenenga   SV Wijk aan Zee    1
Mike van der Heijden   SV Wijk aan Zee    1
Jim de Pagter   SV Wijk aan Zee    1
Martijn Visser   SV Vrone    1 
Dinesh Raghosing   Vitesse'22    1
Menno Frankfort   Vitesse'22    1
Nick van der Ven   Vitesse'22    1
Desmond de Waard   Vitesse'22    1
Levi de Waard   Zeevogels    1
Gilles Groot   Zeevogels    1
Ruben van Romunde   Zeevogels     1
Remzi Katan   AFC'34 (zat.)     1
Salah Aafar   Alcmaria Victrix     1
Mark Leering   Alcmaria Victrix     1
Joey de Vries   Alcmaria Victrix     1
Pieter Kraakman   Alcmaria Victrix     1
Rick Does   Alcmaria Victrix     1
Jordi Bruin   Alcmaria Victrix     1
Rick Graanoogst   BVV De Kennemers (zat.)     1
Michael Stenvers   BVV De Kennemers (zat.)     1
Mike Hary   BVV De Kennemers (zat.)     1
Casper ten Hoonte   CVV Jong Hercules     1
Gijs Turkenburg   CVV Jong Hercules     1
Rick Mettes   CVV Jong Hercules    1
Ricardo Diaz   FC Velsenoord     1
Justin Theissling   FC Velsenoord     1
Ton Vlaar   Flamingo's'64     1
Kylian Groot   Hugo Boys     1
Bart Zuurbier   Hugo Boys     1
Martijn Hand   Hugo Boys     1
Boy Groen   Hugo Boys     1
Bas Haisma   Hugo Boys     1
Guido Snel   KSV     1
Jordy van der Ham   KSV     1
Stan Vonk   SV Koedijk     1
Joey Hoekstra   SV Koedijk     1
Joeri Gurowitsch   SV Koedijk    1
Mitch Smit   SV Koedijk     1
Kelvin Pan   SV Koedijk     1
Kevin van Londen   SV Koedijk     1
Sahin Yildirim   SV WMC     1
Jasper Bakker   SV WMC     1
Hans Schuit   SV WMC     1
William Peereboom   Sint Adelbert     1
Rob Koning   Sint Adelbert     1
Gerrit Stam   Sint Adelbert     1
Niels Zentveld   Sint Adelbert     1
Uitgaven
WOW Publishing is uitgever van RegioVoetbalMagazine, een gratis maandblad over het amateurvoetbal in de regio Velsen-Noord tot en aan Heerhugowaard.
SWAT logo